Yurt İçi

08Kasım2012
Çankırı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte, çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere 8 Kasım Perşembe günü Çankırı’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

10Ağustos2012
İzmir

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere 10 Ağustos Cuma günü İzmir’e günübirlik bir ziyaret gerçekleştirdi.

20Haziran2012
Kayseri

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eşi Hayrünnisa Gül ile beraber, çeşitli temaslarda bulunmak üzere 20–23 Haziran tarihlerinde Kayseri’ye bir ziyaret gerçekleştirdi.

16Haziran2012
İzmir

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte, 16 Haziran Cumartesi günü ülkemize bir ziyaret gerçekleştiren Avusturya Cumhurbaşkanı Heinz Fischer ve eşi onuruna İzmir’de bir öğle yemeği verdi. Öğleden sonra da Cumhurbaşkanı Gül, Avusturya Cumhurbaşkanı Fischer ile İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı turistik Şirince köyünde baş başa görüştü

08Haziran2012
Iğdır

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eşi Hayrünnisa Gül ile beraber, Ağrı’nın ardından 8 Haziran Cuma günü Iğdır’a geçerek burada çeşitli temas ve incelemelerde bulundu.

07Haziran2012
Ağrı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte 7–8 Haziran’da Ağrı’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

12Mayıs2012
Adıyaman

Şanlıurfa’daki programını tamamlayarak çeşitli inceleme ve temaslarda bulunmak üzere 12 Mayıs Cumartesi günü Adıyaman’a geçen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü, helikopterle geldiği Adıyaman’da Vali Ramazan Sodan, AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Belediye Başkanı Necip Büyükaslan ve diğer ilgililer karşıladı.

11Mayıs2012
Şanlıurfa

Çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere 11 Mayıs Cuma günü Şanlıurfa’ya bir ziyaret gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü Şanlıurfa GAP Havalimanı’nda Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve diğer ilgililer karşıladı.

27Nisan2012
Çanakkale

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte, 27–28 Nisan tarihlerinde Çanakkale’ye ziyaret gerçekleştirerek çeşitli temas ve incelemelerde bulundu.

06Nisan2012
Kocaeli

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere 6–7 Nisan 2012 tarihlerinde Kocaeli’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.