Kayseri

24.06.2011
Yazdır Paylaş Yazıları Büyült Yazıları Küçült

 

Cumhurbaşkanı Gül, Abdullah Gül Üniversitesi’nin temel atma törenine katılmak ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere 24-26 Haziran tarihlerinde Kayseri’ye ziyarette bulundu.

İş Adamları ile Kahvaltı
Organize Sanayi Bölgesi
Akşam Yemeği

Erciyes Yaylası’nda, 25 Haziran Cumartesi günü sabah saatlerinde yürüyüş yapan Cumhurbaşkanı Gül, daha sonra Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Valisi Mevlüt Bilici, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ve çok sayıda hayırsever iş adamının da bulunduğu kahvaltılı toplantıya katıldı.

Cumhurbaşkanı Gül, öğleden sonra da Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bazı fabrikalarda incelemelerde bulundu.

Geleneksel
Kayserililer Kahvaltısı

Kahvaltı Konuşması

Master Planı İncelemeleri

Cumhurbaşkanı Gül, 26 Haziran Pazar günü de Erciyes Dağı'nda Büyükşehir Belediyesi tesislerinde gerçekleştirilen ve ilin önde gelenlerinin de bulunduğu ''Kayserililer Brunchı''na katıldı. Daha sonra Erciyes Dağı Master Planıyla ilgili incelemelerde bulunmak üzere Telesiyej tesislerine giden Cumhurbaşkanı Gül, burada Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki ve yüklenici firma yetkililerinden yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

Temel Atma Töreni
Sayın Cumhurbaşkanımız
Taner Yıldız

Mehmet Aydın
Mehmet Özhaseki
Mustafa Çıkrıkçıoğlu

Musa Hakan Asyalı
Yusuf Ziya Özcan

Abdullah Gül Üniversitesi’nin temel atma törenine katılarak, burada bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Gül, akşam da Talas Vali Konağı'nda şehrin önde gelenleri ve ziyaretine eşlik eden Bakanlarla akşam yemeğinde bir araya geldi. Kayseri temaslarını tamamlayan Cumhurbaşkanı Gül, aynı gün Ankara'ya döndü.

 

Yazdır Paylaş Yukarı