KİTAPLAR

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

Günün Fotoğrafı

 

Cumhurbaşkanı Gül Kırklareli Belediyesi’ni Ziyaret Etti

18.06.2014
Yazdır Paylaş Yazıları Büyült Yazıları Küçült
Cumhurbaşkanı Gül Kırklareli Belediyesi’ni Ziyaret Etti

 

Kırklareli Belediyesi’ni ziyaret eden Cumhurbaşkanı Gül, belediye başkanlarının şehrin gerçek sahipleri olduğunu belirterek, “Belediye başkanlıklarını, şehirlerine, insanların en büyük hizmeti yaptıkları makam ve imkân olarak görürüm” dedi.

Valilikten belediye binasına yürüyerek geçen Cumhurbaşkanı Gül, yolda kendisine sevgi gösteren vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Mehmet Siyam Kesimoğlu'ndan çalışmaları hakkında bilgi alan Cumhurbaşkanı Gül, burada yaptığı açıklamada, belediye başkanlarının şehrin gerçek sahipleri olduğunu kaydetti.

 

 

BELEDİYE BAŞKANLARININ ŞEHİRLERDEKİ ROLÜ

Cumhurbaşkanı Gül, belediye başkanlarının, takip ettikleri imar politikalarıyla şehirlerin geleceğini, ya aydınlık ve çok güzel yapabileceğini, ya da güzel iş yapmak için acelecilikten 10-20 yıl sonra şehri yaşanamaz hale getirebileceklerini, bu yüzden belediye başkanlıklarını somut iş yapılan yer olarak gördüğünü kaydederek, "Belediye başkanlıklarını, şehirlerine, insanların en büyük hizmeti yaptıkları makam ve imkân olarak görürüm" dedi.

Cumhurbaşkanı Gül, Belediye Başkanı Kesimoğlu’nun Kırklareli'ni daha da güzelleştireceğine inandığını, büyük sanayi kuruluşlarının gelmeye başlamasıyla nüfusun artacağına dikkat çekerek, şehrin bu güzel halini korumanın mümkün olduğunu, imarını en iyi şekilde yapmak gerektiğini sözlerine ekledi.

Belediye Başkanı Kesimoğlu ise yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Gül'ün kenti ziyareti anısına, şehrin plaka kodu olduğu için 39 fidan dikildiğini bildirdi.

Tüm Haberler

Yazdır Paylaş Yukarı